How would you define community and what have you done to help yourself essay reddit write my paper can someone help me write college essay

Výhody oddlužení OSVČ

výhody oddužení a insolvence

 • Výrazné snížení finanční zátěže

  Budete hradit pouze jednu splátku a ušetříte až 70 % celkových dluhů.

 • Usnadnění dalšího podnikání

  Vaši podnikatelskou činnost již nebudou zatěžovat neustálé dluhy a zároveň vám zůstane více peněz.

 • Ochrana před věřiteli a jasná pravidla

  Díky ochraně před exekutory a vymahači, budete mít více času, soustředit se na podnikání.

Chci nezávaznou konzultaciúspory s oddlužením

Oddlužte se ve 3 krocích

 • Vyplníte žádost o oddlužení
 • Zpracujeme dokumenty
 • Ušetříte až 70 % vašich dluhů

Chci se oddlužita ušetřit až 70 % dluhů

Oddlužte se s výhodami

Institut oddlužení, který mohou nově využít i osoby samostatně výdělečně činné s sebou přináší celu řadu výhod. Tyto ocení především ti živnostníci, kteří se potýkají s neúměrnou finanční zátěží při splácení svých závazků nebo s agresivním jednáním ze strany věřitelů, exekutorů či inkasních agentur.

Díky oddlužení znáte přesně stanovenou výši měsíčních splátek, které máte věřitelům hradit. Výše těchto splátek se v průběhu času může měnit v závislosti na ekonomických výsledcích vašeho podnikání.

Poté, co soud oddlužení schválí, máte také jistotu, že celý proces vypořádávání vašich závazků potrvá nejdéle 5 let. Nejpozději po uplynutí této doby tak budete jednoznačně vědět, že po vás nikdo nemůže po právu nic nárokovat.

Díky pravidlům insolvenčního práva jste po celou dobu oddlužení chráněni před dalšími zásahy ze strany věřitelů, exekutorů a inkasních agentur.

Oddlužení s garancí

Chtěli byste pomoci s oddlužením, ale bojíte se někomu zaplatit, abyste nepřišli o další peníze? S námi se bát nemusíte! Všem našim zákazníkům garantujeme vrácení peněz v případě, že by byl návrh na oddlužení soudem zamítnut.

V rámci našich služeb navíc získáte zdarma konzultace se specialistou na oddlužení, takže o vás bude postaráno po celou dobu až do úspěšného konce oddlužení.

garance vrácení peněz při oddlužení

Orientační kalkulačka úspory při oddlužení

 

* Při oddlužení není maximální výše dluhů omezena.
** V rámci oddlužení ušetříte až 70 % vašich celkových dluhů, které vám budou prominuty. V měsíční splátce insolvenčnímu správci je zahrnuta odměna insolvenčního správce 900 Kč.

S oddlužením omezíte riziko konkurzu

Podáním návrhu na povolení oddlužení může omezit riziko, že na vás některý z vašich věřitelů podá návrh na konkurz, který by znamenal rozprodej celého vašeho majetku a další narůstání dluhů o úroky a smluvní pokuty.

Oddlužení podnikatele je jediným zákonným způsobem umoření všech vašich závazků z podnikání, tak aby se co nejvíce minimalizovali negativní následky řešení dluhů.