Výhody oddlužení fyzických osob

vyhody_fyzicke_osoby

 • Oddlužením srazíte až 70 % dluhů

  Zcela zákonným postupem můžete srazit až 70 % celkových dluhů, které máte.

 • Jste chráněni před věřiteli

  Po celou dobu trvání insolvence až do vašeho úplného oddlužení budete chráněni před exekutory a věřiteli.

 • Trvale vyřešíte své dluhy

  Po úspěšném ukončení oddlužení zůstanete zcela bez dluhů a v průběhu oddlužení vám navíc zůstane vyšší částka než při exekuci.

Chci nezávaznou konzultaciúspory s oddlužením

Oddlužte se ve 3 krocích

 • Vyplníte žádost o oddlužení
 • Zpracujeme dokumenty
 • Ušetříte až 70 % vašich dluhů

Chci se oddlužita ušetřit až 70 % dluhů

Co mi přinese oddlužení?

Při zdárném vyřízení žádosti o osobní bankrot je provedeno oddlužení se splátkovým kalendářem, kdy dlužník musí po dobu 5 ti následujících let uhradit nejméně 30 procent výše svých závazků (které byly přihlášeny do insolvenčního řízení) a další část mu bude odpuštěna.

Pokud některý z vašich věřitelů nepřihlásí svoji pohledávku do insolvenčního řízení a bude vám schváleno oddlužení, již ji nemůže nikdy vymáhat, takže můžete ušetřit ještě více.

S oddlužením již nebudete muset mít strach z nečekaných návštěv exekutorů a vymahačů, protože budete pod ochranou insolvenčního soudu.

Po celou dobu trvání oddlužení budete mít k dispozici minimální částku na důstojný život, kterou vám nikdo nemůže zabavit.

Oddlužení s garancí

Chtěli byste pomoci s oddlužením, ale bojíte se někomu zaplatit, abyste nepřišli o další peníze? S námi se bát nemusíte! Všem našim zákazníkům garantujeme vrácení peněz v případě, že by byl návrh na oddlužení soudem zamítnut.

V rámci našich služeb navíc získáte zdarma konzultace se specialistou na oddlužení, takže o vás bude postaráno po celou dobu až do úspěšného konce oddlužení.

garance vrácení peněz při oddlužení

Orientační kalkulačka úspory při oddlužení

 

* Při oddlužení není maximální výše dluhů omezena.
** V rámci oddlužení ušetříte až 70 % vašich celkových dluhů, které vám budou prominuty. V měsíční splátce insolvenčnímu správci je zahrnuta odměna insolvenčního správce 900 Kč.

Osobní bankrot je trvalým řešením

Osobní bankrot je pro mnohé bezkonkurenčním a trvalým řešením na důstojný a kvalitní život bez dalšího vytváření a navyšování dluhů. Člověk, který úspěšně obstojí v osobním bankrotu, bude moci klidně spát bez obav, že mu do dvěří vstoupí exekutor nebo jiný vymahač.

Vyzkoušejte i vy naši odbornou pomoc při oddlužení. Jako mnoha našim zákazníkům pomůžeme i vám, aby jste nalezli cestu z dluhové pasti a poučeni mohli začít znovu.