Podmínky oddlužení OSVČ

podminky_osvc

 • I podnikatel se může férově oddlužit

  Díky úpravě zákona pro oddlužení nevadí dluhy z podnikání. Oddlužení je tak nyní spravedlivější.

 • K oddlužení je třeba dostatečný příjem

  Příjem z podnikání by měl být při schvalování oddlužení, aby stačil na úhradu alespoň 30 % dluhů za 5 let.

 • Sledujte poctivý záměr

  Pokud je ve vašem jednání upřímná snaha o nový začátek bez dluhů, mělo by být oddlužení bez potíží.

Chci nezávaznou konzultaciúspory s oddlužením

Oddlužte se ve 3 krocích

 • Vyplníte žádost o oddlužení
 • Zpracujeme dokumenty
 • Ušetříte až 70 % vašich dluhů

Chci se oddlužita ušetřit až 70 % dluhů

Specifika oddlužení podnikatelů

Před schválením oddlužení soud zkoumá okolnosti, v jejichž důsledku jste se dostali do úpadku. Přezkoumávána je vaše příjmová situace, celková výše dluhu a další skutečnosti, které mohou mít vliv na budoucí plnění splátkového kalendáře.

Správně zpracovaný insolvenční návrh může znamenat hladký průběh jednání před soudem a bezproblémové povolení oddlužení. Odborná asistence pro vás může znamenat i více peněz, které vám zůstanou po dobu oddlužení na vaše potřeby a pro vaše podnikání.

Soud po vás bude požadovat prokázání většího množství věřitelů (alespoň 2) a dále dostatečný příjem z podnikání prostřednictvím předložených daňových přiznání.

Pokud je podán společný návrh manželů na povolení oddlužení a podniká pouze jeden z manželů, není to překážkou pro schválení oddlužení a výhody plynoucí ze schváleného oddlužení mohou čerpat oba manželé.

Oddlužení s garancí

Chtěli byste pomoci s oddlužením, ale bojíte se někomu zaplatit, abyste nepřišli o další peníze? S námi se bát nemusíte! Všem našim zákazníkům garantujeme vrácení peněz v případě, že by byl návrh na oddlužení soudem zamítnut.

V rámci našich služeb navíc získáte zdarma konzultace se specialistou na oddlužení, takže o vás bude postaráno po celou dobu až do úspěšného konce oddlužení.

garance vrácení peněz při oddlužení

Orientační kalkulačka úspory při oddlužení

 

* Při oddlužení není maximální výše dluhů omezena.
** V rámci oddlužení ušetříte až 70 % vašich celkových dluhů, které vám budou prominuty. V měsíční splátce insolvenčnímu správci je zahrnuta odměna insolvenčního správce 900 Kč.

Co následuje po schválení oddlužení?

Na pohledávky vašich věřitelů bude po dobu oddlužení hrazeno ve splátkách, které jim ve stanoveném poměru zasílá z vašich prostředků insolvenční správce. Pravidelnou měsíční splátku hradíte jednou částkou na insolvenční účet správce stanovený soudem.

Při splnění podmínek stanovených soudem obdržíte soudní rozhodnutí o osvědčení vašeho oddlužení, díky kterému neuhrazený zbytek vašich závazků fakticky zanikne.