Naše služby a garance

sluzby_a_garance

 • Garance kvality a profesionality

  Našim zákazníkům garantujeme rychlost a kvalitu zpracování insolvenčního návrhu.

 • Konzultace po celou dobu oddlužení

  Po celou dobu trvání vašeho oddlužení máte k dispozici poradenský servis našich odborníků.

 • Poradíme si s komplikacemi

  I v případě komplikací, jako je např. nedostatečný příjem, si dokážeme poradit.

Chci nezávaznou konzultaciúspory s oddlužením

Oddlužte se ve 3 krocích

 • Vyplníte žádost o oddlužení
 • Zpracujeme dokumenty
 • Ušetříte až 70 % vašich dluhů

Chci se oddlužita ušetřit až 70 % dluhů

Kvalitní oddlužení u nás

Zákazníkům poskytujeme pouze prvotřídní služby prostřednictvím našich odborníků z oblasti insolvenčního práva, kteří v oboru mají dlouholeté zkušenosti. Díky tomu dokážeme vyřešit i komplikované případy zákazníků, např. pokud v současnosti nedisponují dostatečným příjmem apod.

Na rozdíl od některých jiných společností a soukromníků, kteří nemají právní znalosti a odbornost, k oddlužení přistupujeme velmi důkladně, protože víme, že i malá chyba může způsobit nedozírné následky a zcela zbytečnou ztrátu majetku.

Aby se zájemce mohl dobře rozhodnout, zda chce oddlužení uskutečnit a provést celým procesem, poskytujeme telefonickou nebo osobní konzultaci zdarma.

Na základě vašich podkladů za vás vyhotovíme kompletní dokumentaci potřebnou k vyřízení insolvenčního návrhu, aby pro vás byl celý průběh co nejjednodušší.

Oddlužení s garancí

Chtěli byste pomoci s oddlužením, ale bojíte se někomu zaplatit, abyste nepřišli o další peníze? S námi se bát nemusíte! Všem našim zákazníkům garantujeme vrácení peněz v případě, že by byl návrh na oddlužení soudem zamítnut.

V rámci našich služeb navíc získáte zdarma konzultace se specialistou na oddlužení, takže o vás bude postaráno po celou dobu až do úspěšného konce oddlužení.

garance vrácení peněz při oddlužení

Orientační kalkulačka úspory při oddlužení

 

* Při oddlužení není maximální výše dluhů omezena.
** V rámci oddlužení ušetříte až 70 % vašich celkových dluhů, které vám budou prominuty. V měsíční splátce insolvenčnímu správci je zahrnuta odměna insolvenčního správce 900 Kč.

Oddlužení pouze s profesionály

Vzhledem ke skutečnosti, že poradenství v oblasti oddlužení je dosud neregulovanou činností, působí na tuzemském trhu mnoho neseriózních poradenských společností a soukromníků, kteří zaplacenou práci odvedou velmi nekvalitně. V mnoha případech pak způsobí zákazníkům nedozírné škody jako je třeba zamítnutí insolvenčního návrhu, oddlužení zpeněžením majetkové podstaty namísto splátkovým kalendářem apod.

Důrazně proto doporučujeme všem zájemcům o oddlužení, aby si vždy vybrali pouze prověřeného poskytovatele této služby. Zavolejte na naši
infolinku 720 054 217, kde vám rádi poskytneme konzultaci zdarma a poradíme vám i ve vašem konkrétním případě. Můžete i prozvonit nebo poslat SMS a my se vám obratem ozveme zpět.