Jak funguje oddlužení fyzické osoby

oddluzeni_fyzicke_osoby

 • Oddlužením se zbavíte dluhů

  Oddlužení je jedinou zákonnou cestou, kterou se zbavíte až 70 % vašich dluhů

 • Oddlužení trvá maximálně 5 let

  Maximálně během 5 let nebudete mít žádné dluhy a budete moci žít plnohodnotný život.

 • S naší pomocí se oddlužíte i vy

  Nemusíte se bát, že jste v tom sami! Celým procesem vás provedeme, a to až do úplného konce.

Chci nezávaznou konzultaciúspory s oddlužením

Oddlužte se ve 3 krocích

 • Vyplníte žádost o oddlužení
 • Zpracujeme dokumenty
 • Ušetříte až 70 % vašich dluhů

Chci se oddlužita ušetřit až 70 % dluhů

Co je oddlužení fyzické osoby?

Na začátku všeho často bývá pouze jediný úvěr nebo půjčka. Jenže pak se vlivem nenadálých okolností může celý život zkomplikovat tak, že se najednou nakupí další a další dluhy, které zkrátka nezvládnete splácet a ocitnete se platební neschopnosti.

Oddlužení fyzické osoby právě takové situace řeší a díky němu dostanete šanci na nový začátek, aniž byste museli splácet dluhy až do konce života. Oddužení nebo často také osobní bankrot probíhá v souladu s insolvenčním zákonem 182/2006 Sb.

Tento zákon zaručuje dlužníkovi ochranu před věřiteli a dlužník splácí pouze soudem stanovenou minimální částku, která se vypočítává z veškerých dluhů a může být snížena až o 70 %! Osobní bankrot může trvat maximálně 5 let, během kterých se dlužník kompletně zbaví veškerých závazků.

Oddlužení s garancí

Chtěli byste pomoci s oddlužením, ale bojíte se někomu zaplatit, abyste nepřišli o další peníze? S námi se bát nemusíte! Všem našim zákazníkům garantujeme vrácení peněz v případě, že by byl návrh na oddlužení soudem zamítnut.

V rámci našich služeb navíc získáte zdarma konzultace se specialistou na oddlužení, takže o vás bude postaráno po celou dobu až do úspěšného konce oddlužení.

garance vrácení peněz při oddlužení

Orientační kalkulačka úspory při oddlužení

 

* Při oddlužení není maximální výše dluhů omezena.
** V rámci oddlužení ušetříte až 70 % vašich celkových dluhů, které vám budou prominuty. V měsíční splátce insolvenčnímu správci je zahrnuta odměna insolvenčního správce 900 Kč.

Řešení insolvence oddlužením

Historicky bylo téměř nemožné řešit dluhy jiným způsobem, než cestou neustálého splácení dluhů až do konce života. Díky vývoji společnosti a zákonným možnostem je v současnosti řešení insolvence dlužníka mnohem jednodušší a výhodnější pro dlužníka. V případě oddlužení prakticky existují dvě formy, jak oddlužení provést.

Díky oddlužení se žadatel dostane pryč z dluhové spirály a může zase začít volně dýchat bez toho, aby na něja každý den útočili exekutoři a vymahači a je tak znovu motivován, aby produkoval příjem a své dluhy alespoň částečně uhradil.

Formy řešení insolvence

Oddlužení plněním splátkového kalendáře

Toto řešení je nejoblíbenější a pro dlužníky naprosto bezkonkurenční. Řešení dluhů probíhá tak, že dlužník každý měsíc hradí část příjmů svým věřitelům. Splátky jsou naplánovány na období maximálně 5 let, v rámci nichž je možné ušetřit až 70 % celkových dluhů. Při úspěšné ukončení oddlužení jsou zbylé dluhy odpuštěny. Do splátky je vždy zahrnuta i odměna insolvenčnímu správci, takže kromě předem dané splátky již dlužník nehradí nic navíc.

Oddlužení zpeněžením majetkové podstaty

V případě, že dlužník vlastní nějaký hodnotnější majetek, mohou jak věřitelé, tak dlužník požadovat, aby byl osobní bankrot proveden právě zpeněžením majetkové podstaty. V tomto případě je majetek dlužníka rozprodán prostřednictvím insolvenčního správce a z výtěžku jsou uspokjeny pohledávky jednotlivých věřitelů. Pokud rozprodej nepokryje veškeré pohledávky věřitelů, jsou tyto následně odpuštěny, takže dlužník může být zcela oddlužen i do několika měsíců.

 

Chci nezávaznou konzultaciúspory s oddlužením