Insolvence fyzických osob a OSVČ

výhody oddužení a insolvence

 • S insolvencí se zbavíte až 70 % dluhů

  Díky insolvenci nebudete platit přemrštěné dluhy a velmi ušetříte.

 • Nemusíte se bát exekutorů a věřitelů

  Insolvence fyzíckých osob a OSVČ vás ochrání před exekutory a vymahači.

 • Rychlé a snadné řešení dluhů

  Insolvence vám pomůže začít znovu s čistým štítem a hlavně bez dluhů.

Chci nezávaznou konzultaciúspory s insolvencí

Insolvence ve 3 krocích

 • Vyplníte žádost o insolvenci
 • Zpracujeme dokumenty
 • Zbavíte se až 70 % vašich dluhů

Chci insolvencia ušetřit až 70 % dluhů

Co je insolvence a jak funguje?

Insolvence je zcela legální cesta, jak můžete rychle a elegantně vyřešit dluhy, které již nadále nejste schopni splácet. Při jejím zdárném ukončení budete zcela bez dluhů a váš finanční život začnete nanovo s čistým štítem.

V rámci insolvence budete muset v následujících letech uhradit alespoň 30 % z pohledávek, které vaši věřitelé do insolvenčního řízení přihlásí. V praxi se často ovšem stane, že se někteří věřitelé v zákonem stanovené lhůtě ani nepřihlasí, takže v takovém případě můžete ušetřit dokonce více než 70 % všech vašich závazků a dluhů, protože vám budou odpuštěny.

Podáním insolvenčního návrhu na soud se pozastavují veškeré exekuce, které jsou proti vám vedeny a věřitelé exekutoři již vás nebudou obtěžovat. Můžete tedy zase klidně spát a žít beze strachu, že k vám domů zase přijde nepříjemný vymahač nebo soudní exekutor.

Insolvence s garancí

Chtěli byste pomoci s insolvencí, ale bojíte se někomu zaplatit, abyste nepřišli o další peníze? S námi se bát nemusíte! Všem našim zákazníkům garantujeme vrácení peněz v případě, že by byl insolvenční návrh soudem zamítnut.

V rámci našich služeb navíc získáte zdarma konzultace se specialistou na oddlužení, takže o vás bude postaráno po celou dobu až do úspěšného konce insolvence.

garance vrácení peněz při oddlužení

Orientační kalkulačka insolvence

 

* Při oddlužení není maximální výše dluhů omezena.
** V rámci oddlužení ušetříte až 70 % vašich celkových dluhů, které vám budou prominuty. V měsíční splátce insolvenčnímu správci je zahrnuta odměna insolvenčního správce 900 Kč.

Insolvence může pomoci i vám!

Každý se ve svém životě může dostat do finančních potíží. Pokud se tyto potíže nepodaří rychle vyřešit, může situace dospět až do fáze, kdy nebudete schopni své závazky uhradit. Může se stát, že vám pak začnou chodit obsílky od exekutorů a vymáhacích společností, nebo dokonce vymahači budou za vámi chodit až k vám domů.

V takovém případě je třeba začít situace neprodleně řešit a obrátit se na profesionály, kteří vám ji pomohou úspěšně vyřešit. Tím téměř jediným řešením je insolvence, díky které se zákonným způsobem všech dluhů zbavíte a začnete opět klidně žít.

Vyzkoušejte naši odbornou pomoc s dluhy a uvidíte, že najdeme vhodné řešení i pro vás. Naše služby jsou zaštiťovány renomovanými specialisty z oblasti insolvenčního práva, kteří vás nenechají na holičkách! Stále si nejste jisti? Potom vás jistě přesvědčí nezávazná osobní konzultace zdarma.